~ המלצות

דליה קבוצת הריון:

"גלי יקרה, תודה מכל הלב על ליווי, הדרכה, דאגה ופרגון בתקופה כל כך מיוחדת ומרגשת. חוויתי הריון קליל ולידה מעצימה בזכות כל מה שלימדת אותי בדרכך הענווה. נשארתי בתנועה מהרגע ששמענו דופק ועד שזכיתי להחזיק את כרמל בידיים. היה לי האומץ לעמוד על שלי מול המערכת והכלים למצוא את השקט שלי - והכל בזכותך!"

תודה על הכל, דליה

גלי, שמחתי מאוד להשתתף בבייבי יוגה, נתת לי המון כלים להמשך הדרך ולבילוי יומיומי עם הפשוש.

תודה רבה, טניה ופלג

תודה רבה גלי על חוויה מדהימה, מפתחת, מעשירה וכייפית! נהננו מאוד!! תודה על כל המיילים, הדפים שחילקת והכי חשוב על הסבלנות וההקשבה!! באהבה והערכה שירלי ואמילי
"השתתפנו אני ובתי הקטנה כרמל בסדנאת הבייבי יוגה של גלי פרט לתרגול והבנת תפיסת הגוף של כרמל ואיך ניתן לעזור לה להתפתח קיבלתי אני בתור אימא קבוצת תמיכה של שיתוף, צחוק והרבה עצות וכיף נהנתי מאוד ואני ממליצה לכל אחת להשתתף ולחוות את גלי ואת הנשים הנהדרות שהיא מגייסת לקבוצות."

לילך וביתה כרמל

"המון המון תודה על הסדנא! באמת שהיה תענוג. זה מפגש האימהות הראשון שלקחתי בו חלק מאז שנכנסתי ל"מועדון"- זה לא היה מובן מאליו בשבילי שארגיש בנוח עם תינוק קטנצ'יק. מהר מאוד החששות נעלמו וזה הרבה בזכותך ובזכות הגישה הנעימה, הפתוחה והרגועה שלך. וכמו שכבר אמרתי במפגש הראשון של הקבוצה החדשה, מאוד שמחתי שנתת מקום לחלק הרגשי לצד התרגול (שהיה מעולה ומאוד מלמד!). הרגשתי שדרך המפגשים אני לומדת להכיר טוב יותר את עומר, זו ממש תחושה שזכיתי ברגעים קסומים של התחלה עם עומר. אז באמת תודה, היה פשוט כיף. חבל שאין סדנא למתקדמים ;)
אז שוב תודה רבה."

חגית ובנה עומר

סדנה לתלמידי שכבה י' בבי"ס ריאלי במסגרת יום קידום בריאות:

"לאחר סיכום המשובים מהתלמידים סדנת היוגה קיבלה ניקוד מצוין בכל הפרמטרים מבחינת מקצועיות, הנאה ולימוד חדש בעיני התלמידים, אז שוב תודה."
 
"גלי היה לנו מדהים, נהנינו כל כך מכל רגע ועצוב לנו שנגמר.. נמשיך לתרגל!
ושמחנו להכיר את כל האמהות והקטנטנים!
חבל שנגמר."

מור אמא של רומי

"גלי שוב תודה רבה לך! היה מאוד מועיל ומהנה!"

זינה וביתה מאיה

"תודה רבה גלי היקרה, הקורס היה מאוד משמעותי לי ולגל."

קטיה אמא של גל

"היי גלי, שמחנו גם להכיר אותך והשיתוף פעולה בינינו היה מאוד מהנה ופורה. דניאל וכולנו הוקסמנו ממך. תודה רבה על הכל מאיגור ודניאל."

איגור אבא של דניאל