~ אודות גלי בתנועה

באוירה נעימה בקבוצות קטנות ניתנים שיעורי יוגה ייחודיים לנשים, מבוגרים, הריון ולידה, אמהות ותינוקות וילדים. השיעורים מתקיימים בסטודיו בכרמל בחיפה, מועברים באווירה שלווה, דגש על יחס אישי ומותאם לכל מתרגל והיכולת שלו.

אז החלטתם לתרגל יוגה.
לבטח יש לכם סיבה, רצון, מטרה שלשמה הגעתם - בין אם לשפר את הגמישות, לטפל ביציבה, להקל על כאבי הגב או למצוא שקט. כל אלו ועוד יכולים להביא אתכם לתרגול ולכן כמתנה תקבלו שיעור יוגה נסיון חינם.

ליצירת קשר, שאלות ורישום אנא מלאו את הפרטים בטופס.

~ גלי גלשטיין

אם ל- 3 בנות, מתרגלת יוגה משנת 2002, מורה בכירה ליוגה תרפיה, ויניאסה ויוגה לנשים בהיריון ולאחר לידה, התנסתה במגוון שיטות אצל מורים בארץ ובהודו. "מאז ומתמיד התנועה והספורט היו חלק מחיי. עם היכרותי את היוגה אימצתי אותה ככלי לחיים לאחר מסע ארוך אותו עברתי בחיפוש אחר שקט ורוגע בהתמודדויות היומיום. למדתי שמסעותי בחיים הולכים יד ביד עם מסעותי הפנימיים ומעניקים לי מודעות לקבלת שינוי, חיבור לגוף, הקשבה לתנועה, ליציבה ולנשימה - להעצמה אישית ונשית.

במהלך חיי עברתי שינויים רבים כחלק מתהליך של בדיקת יכולות והתמודדות תוך כדי עבודה פנימית מעמיקה. בשנים האחרונות לאחר ההריון,הלידה והחלמה מכאבי גב הבנתי את גודל העוצמה של תהליכים אלו והשפעתם המשמעותית על חיי. אני רואה ביוגה כלי טיפולי המסייע לי במסעותיי השונים ומזמינה אתכן להתנסות, לחקור ולצמוח".

  • MA בתרפיה בתנועה, בעלת BA במדעי ההתנהגות וניסיון רב בתחום חניכה והדרכה
  • מוסמכת בשיטת היוגה תרפיה תלמידתה של מיכל ירקוני.
  • מורה מוסמכת בשיטת הויני יוגה מטעם בית הספר למאמנים בוינגייט.
  • בוגרת קורס יוגה להיריון ולאחר לידה מטעם וינגייט, תלמידתה של מירה ארצי-פדן.
  • חברה בארגון מורי היוגה.